Daruj 2%

Milí priatelia, priaznivci športu a cyklistiky!

     Aj v roku 2024 sa usilujeme o Vašu podporu formou darovania 2% z dane.

     Nezabúdajte, že 2 % z dane sú peniaze, ktoré musíte odviesť štátu. Vy sami však môžete rozhodnúť, na čo budú použité. Ak neurčíte komu majú Vaše peniaze pomôcť, automaticky sa odvedú do štátneho rozpočtu. Nenechajte ich preto prepadnúť v prospech štátu, ale podporte napríklad aj nás. Podporuješ tým aj sám seba, lebo aj TY si BajkerTeam !

V krátkosti ako na to: 

     1. U zamestnávateľa sa začiatkom roka vypĺňa tlačivo „Žiadosť o vykonanie ročného zúčtovania.“ Vyplniť a odovzdať ho je potrebné zamestnávateľovi do 15.2.2024.
 
     2. V ňom je v sekcii „VII –  Žiadosť o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane“ potrebné zaškrtnúť políčko. Týmto zaškrtnutím súhlasíte, že chcete svoje 2% darovať. (viď. obr.)
 
 
 
 
     3. Neskôr (marec/apríl) Vám príde „Vyhlásenie“ a „Potvrdenie“. Tieto 2 tlačivá je potrebné vypísať a podpísať a poslať na daňový úrad Vášho trvalého pobytu do 30.4.2024. Ak nevieš pod aký daňový úrad patrí tvoje mesto/obec,  klikaj na zisti daňový úrad.  „Vyhlásenie“ máme preddefinované a je možné si ho stiahnuť a len dopísať chýbajúce údaje. 

 

Stiahni si tlačivo

     Tlačivo VYHLÁSENIE na darovanie 2% pre OZ BajkerTeam sťahuj tu: VYHLÁSENIE BAJKERTEAM 2024

     Ak potrebuješ pomôcť s vyplnením píš na bajkerteam@gmail.com a poradíme.

 

Na čo poslúžili Vaše 2%?

 V roku 2020 to bola naša premiéra a vďaka Vašim príspevkom sme mohli zrealizovať cyklovýlet  v Maďarsku, podarilo sa nám zorganizovať vianočnú súťaž a pre všetkých členov sa spravili krásne BajkerTeam cyklodresy.

 

     V roku 2021 nám Vaše 2% pomohli pri realizácií Tokaj tour, Tatry tour a tiež Malé Karpaty tour. Zaobstarali sme do výbavy detský turistický nosič a feratovú výbavu, ktoré sú voľne dostupné pre členov a za top ceny pre nečlenov. Doplnili sme skladové zásoby našich dresov a nezabudli sme ani na vianočnú súťaž.

 

 

     V roku 2022 gro financií z Vašich príspevkov bolo použitých na organizáciu bajktoury Morava Tour (CZ), ktorej sa zúčastnilo najviac bajkerov ever. Na sedadle bajku sme po roku opäť navštívili obľúbený Tokaj.  Našu požičovňu sme rozšírili o turistický stan a kajak, ktoré sú bez poplatku dostupné pre členov BT. Momentálne sú v distribúcii pre našich členov cyklo vetrovky a uskutočnila sa aj novoročná súťaž o skvelé cyklo ceny. 

     V roku 2023 sme financie použili najmä na zorganizovanie cykloturistiky okolo jazera Balaton (HUN). Okrem tohto sa uskutočnili aj bajkovačky „Okolo Domaše“ a „Tour Vážskou cyklomagistrálou.“ Našu požičovňu sme obohatili o kempingový set. O rovnaký set sa súťažilo aj v novoročnej súťaži.

 


Podpor nás

     Ak máš vôľu a chuť nemusíš čakať rok kvôli 2% z dane. Finančne nás môžeš podporiť zaslaním ľubovoľnej čiastky na č.ú.: SK22 7500 0000 0040 2705 6694 .

     Budeme vďační za každý cent. Vopred ďakujeme 🙂 

 


Spropaguj sa!

     Chceš spropagovať svoje cyklo výrobky? Cyklodresy, prilby, fľaše, rôzne cyklovybavenie a pod.? Ozvi sa a možno sa dohodneme 🙂

     Chceš testovať svoje cyklo výrobky? Cyklodresy, prilby, fľaše, rôzne cyklovybavenie a pod.? Ozvi sa, otestujeme 🙂