Členstvo

     

     BajkerTeam môžeš podporiť dobrovoľným symbolických členským poplatkom, pre rok 2021 to činí sumu 5. Tento poplatok nie je povinný, je symbolický, na podporu nášho klubu. Obratom dostaneš členský preukaz, si informovaný medzi prvými o našich plánovaných udalostiach a v spolupráci s Klubom slovenských turistov (KSK) ponúkame členom aj výrazne lacnejšie poistné v horských oblastiach.

     To nie je všetko! Výhod je a bude viac! Časť financií z členského a z 2% z dane bude využitých práve pre BajkerTeam členov. Z prvých takto získaných prostriedkov sme preplatili náklady za ubytko v campe pre všetkých, čo sa zúčastnili našej poslednej tour v Maďarsku. Tiež sme všetkým naším členom  dali spraviť original BajkerTeam cyklodresy. A to všetko v sume členského, bez ďalších poplatkov. Úhradou členského podporuješ aj sám seba, lebo aj TY si BajkerTeam.  

 

Chcem byť členom

     Výborne! Stačí ak vyplníš tento kontaktný formulár, my sa ti ozveme a detaily spolu doladíme. Prípadne píš na bajkerteam@gmail.com. Členské 5€ je potrebné poslať na č.ú.: SK22 7500 0000 0040 2705 6694 .

Momentálne má kontaktný formulár chybu, na ktorej odstránení sa pracuje. Použite prosím mailovú komunikáciu.

     

    Ďakujeme a tešíma sa na Teba !  #spolusmebajkerteam