Členstvo

     BajkerTeam môžeš podporiť dobrovoľným symbolických členským poplatkom, pre rok 2023 to činí sumu 5. Tento poplatok nie je povinný, je symbolický, na podporu nášho klubu. Obratom dostaneš členský preukaz, si informovaný medzi prvými o našich plánovaných udalostiach a v spolupráci s Klubom slovenských turistov (KSK) ponúkame členom aj výrazne lacnejšie poistné v horských oblastiach.

     To nie je všetko! Výhod je a bude viac! Časť financií z členského a z 2% z dane bude využitých práve pre BajkerTeam členov. Z takto získaných prostriedkov sme preplatili náklady spojené s organizáciou našich biketours. Tiež sme všetkým naším členom dali spraviť originál BajkerTeam cyklodresy a vetrovky. Členovia môžu využívať našu BajkerTeam požičovňu úplne bez poplatku. A to všetko v sume členského, bez ďalších poplatkov. Úhradou členského podporuješ aj sám seba, lebo aj TY si BajkerTeam.  

 

Chcem byť členom

     Výborne! Stačí ak nám napíšeš na bajkerteam@gmail.com  a detaily spolu doladíme. Členské 5€ je potrebné poslať na č.ú.: SK22 7500 0000 0040 2705 6694 .

 

Ďakujeme a tešíme sa na Teba !  #spolusmebajkerteam